bitter suedez

sunt deja la a doua cura de 6 luni cu lampa uvb. prima oara mi s-au repigmentat niste pete (putine oricum) insa in cele 3 luni de pauza, in acele locuri, vitiligo a reaparut. m-am dus inainte de Paste la un magazin naturist sa iau bitter suedez. am luat cam o saptamana intern, dar mi-a venit odata sa dau si pe o pata de pe antebrat, pata cam ca o moneda de 50 bani. pe aceasta au aparut mici puncete de pigment si din de in ce mai multe. azi ma duc iar sa mai iau o sticluta ca poate cine stie… :smiley: a mai incercat careva asha ceva?

Nu am auzit pana acum de solutia asta…daca functioneaza in continuare te rog sa ne spui :slight_smile:

Ai mai obtinut vreun rezultat cu Biter-ul acesta?

Subscriu…Viorele ar fi trebuit sa ne tii la curent cu evolutia.

din pacate, n-am avut niciun rezultat. mai mult, in ultimele 3 luni mi s-au marit petele peste tot si au aparut in plus si altele noi. mi-a recidivat si o pata pe frunte care disparuse de vreo 10 ani (singura, fara vreun tratament).

depinde si de ce regim tii

si eu am auzit de biterul suedez, in prospect chiar scrie ca se recomanda si in boala petelor albe. Dar daca zici ca nu ai avut rezultat…te cred pe tine.

si eu am folosit biter dar nici un rezultat, incercati cu rostopasca si selezin ac, am folosit si o crema de tatareasa si rostopasca si au inceput sa mi se picmenteze cateva zone, multa rabdare.