Intalnire vitiligo

Am o propunere. Hai sa facem o “intalnire vitiligo” sa-i zic asa. Cei care sunt in Bucuresti hai sa ne vedem undeva si sa discutam mai pe larg despre problema noastra. Gasim undeva o terasa si stam la discutii. Ce ziceti?

buna
nu cred ca avem loc la o terasa si nici nu e un loc potrivit sa discuti pe tema asta. Ar trebui in alt loc mai “retras” ca sa zic asa. daca vin 30 de persoane la o terasa unde stau?
mai gandeste-te

Cum vrea lumea.Daca nu se vrea la terasa mergem in alta parte. Ideea e sa ne intalnim si sa discutam. Din partea nu cred ca ar trebui sa ne refugiem undeva pentru ce suntem. Repet, daca se vrea un loc mai retras se gaseste. Vointa sa fie :slight_smile:

da. fiecare sa spuna cam unde ar vrea. eu nu insinuam ca trebuie sa ne ascundem pt ca avem vitiligo, dar ce faci , unesti 5 mese la terasa si te pui pe vorbit? mie mi-ar place intr-un parc de ex. acolo poti sa vb liber.

Parc sa fie atunci !

Ce 5 mese?? Eu de luni de zile ma chinui sa ma intalnesc cu cineva de pe site-ul asta si nu am resusit decat cu Nutz. Oamenii se feresc de intalniri, asa ca putem sa mergem linistiti la o masa de 4 persoane, nu vor veni mai multi de 4.

Deci suntem 3 deja. week-endul asta se poate sa ne intalnim|?

Cred ca trebuie sa ne strangem mai mult de trei persoane, nu esti de acord? Asa ca asteptam sa ni se mai alature si alti “colegi de suferinta”! Asta e o invitatie. :wink:

Pai oricum invitatia ramane valabila. Ne putem intalni week-rnd-ul asta cati ne strangem si ne mai putem vedea peste inca o saptamana doua cand se mai anunta lumea!

Sambata nu stiu daca pot veni, dar se poate vineri, dupa masa, daca vrea cineva!

Vineri seara pot veni si eu.Deci suntem 2. Altcineva?

As veni si eu, dar eu saptamana asta lucrez s2, deci nu pot veni vineri ca ies la 21.00 de la serv :cry:

Atunci hai sambata, daca sunt mai muli asa. Eventual pe seara, in Cismigiu?

@eucristina: deci cand poti veni

@ teo: de acord cu locatia. Sa zicem ora 19 intrarea dinspre Universitate?

bine, vb. maine sa confirmam!

Deci ramane asa: maine, la ora 19, intrarea dinspre Universitate, parcul Cismigiu??
sa nu ma faceti sa vin degeaba, ca nu mai intru pe site-ul asta in viata mea.

Si eu confirm. Sper sa nu ramanem numai noi 2

Nu este nimeni din Timisoara pentru a organiza si noi o intalnire vitiligo?

Deci ramane pe maine, ora 19, in Cismigiu. Cine mai vine?

Tare imi e ca o sa fim numai noi 2. Dar nu-i problema, daca o sa ne vedem in repetate randuri poate o sa o apara si altii